katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Těhotenství

V devátém týdnu u mne došlo k samovolnému potratu. Bylo zjištěno, že zárodek byl už 14 dní mrtvý (tzn. 7 týdenní)- což časově koresponduje se značným stresem prodělaným v tomto období. Je možné, aby příčinou samovolného potratu byl silný stres? Předem děkuji za odpověď.
Dobry den, chtěla jsem se zeptat zda lze nějakym nenásilnym způsobem ovlivnit pohlaví plánovaného dítěte.
Ve svych odpovedich na dotazy, kdy znovu otehotnet po spontalnim potratu uvadite minimalne tri mesice. Moje doktorka tvrdi, ze minimalne pul roku. Muzete mi vysvetlit, proc uvadi delsi obdobi?
Chtěla jsem vás poprosit o co největší množství informací okolo těhotenství u epileptičky (5 let léčená - Orfiril, tegretol, občas grand mal - 1 x za 2 měsíce), 31 let, 2 dcery (9 a 11 let). Moc toužíme s manželem ještě po miminku, ale chceme znát veškerá rizika.
Jsem krátce těhotná, ale trpívám úpornou zácpou. Mohu použít Gutalax.?
Je možné počít dítě při menstruaci?
Může zena otěhotnět když se okoupala ve vane ve které se před tím koupal muž?
Má žena je ve třetím měsíci těhotenství a ráda by využila možnosti tzv. alternativního porodu (bez nástřihu, možná volba polohy, nadstandardní ubytování, maximální péče atd.), ale s relativní jistotou v případě komplikací. Velice bych uvítal Vaši radu, na www totiž je jen velice málo odkazů na ČR, i na mezinárodních prohlížečích..
Co způsobuje potrat v prvních měsících? Je to převážně záležitost dědičná? Tři mé kamarádky přišly o dítě v prvních třech měsících, dvěma se stalo, že jim jejich gynekoložka oznámila až po dvou a třech měsících, že mají v sobě mrtvý plod.
Kdy nejdříve jde zjistit, zda je dívka těhotná. Uvádí se, že až dva týdny po vynechání menstruace. Dříve to nelze?A jaký je nejspolehlivější způsob zjištění těhotenství?
Již 17 dní mám zpoždění v menstruaci. Dělala jsem si již dvakrát gravitest z ranní moče, ale ten byl vždy negativní. Může se jednat i o mimoděložní těhotenství????, z toho mám největší obavy. Měla jsem i nějaké psychické zatížení, takže to mohu přičítat i této skutečnosti. Návštěvu u gynekologa bych ráda odložila na co nejdéle, můžete mi nějak poradit, Kdy třeba nejdéle zajít k lékaři a v čem může být problém?
Dobrý den, ráda bych věděla, jestli žena pozná že je těhotná tím, že nedostane menstruaci. Slyšela jsem, ze jsou i ženy, které menstruují po dobu těhotenství nebo alespoň na začátku.
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež