katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Kontakt na sdružení CENAP

Na Vaše dotazy odpovídá Dr. Lázničková Ludmila, lékařka s atestací v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době pracuje v privátní gynekologické ambulanci a dále jako vedoucí Poradny pro ženy a dívky a Poradny přirozeného plánování rodičovství v Brně na Vodní ulici.
Mimo atestace z gynekologie a porodnictví absolvovala stáže lékařské sexuologie pro gynekology. Na filosofické fakultě v Brně absolvovala třísemestrální pomaturitní studium „laický rodinný pracovník“.
Od roku 1992 se intenzivně věnuje problematice přirozeného plánování rodičovství, založila občanské sdružení CENAP (dříve Pracovní skupina PPR). Má několikaletou zkušenost v poradenství i v pořádání přednášek k problematice sexuální výchovy a plánování rodičovství s důrazem na přirozené plánování rodičovství. Spolu s ostatními kolegy ze sdružení připravila řadu výukových a propagačních materiálů k dané problematice. Nejznámější je publikace „Nebojte se přirozeného plánování rodičovství“, zúčastnila řady mezinárodních akcí k problematice přirozeného plánování rodičovství.

CENAP
Poradna přirozeného plánování rodičovství, poradna pro ženy a dívky
Vodní 13
602 00 Brno
Tel/ fax: 05/43254891
e-mail: cenap@volny.cz

Další kontakty:
Poradna pro ženy a dívky: tel. 543 331 470
Poradna při touze po dítěti: tel. 543 331 472
Poradna pro těhotné a kojící: tel. 543 331 471


Zde jsou k dispozici i adresy mimobrněnských poradců přirozeného plánování rodičovství. CENAP dále nabízí
  • Kurzy a přednášky pro uživatele přirozeného plánování rodičovství i pro ty, kdo chtějí nabídnout ostatním své znalosti jako poradci ( instruktoři)
  • Další vzdělávání instruktorů přirozeného plánování rodičovství - formou korespondenční i formou seminářů
  • Konzultace těm, kdo se již poradenství v oblasti přirozeného plánování rodičovství věnují
  • Program výchovy k rodičovství "Dospívání - dospělost - rodičovství"
  • Publikace pro širokou veřejnost i další pomůcky pro poradenství v oblasti přirozeného plánování rodičovství a výchovy k odpovědnému rodičovství
Pokud se rozhodnete nám finančně pomoci, budeme Vám velice vděčni Číslo účtu: 150689165/0600

Bankovní spojení: GE Capital Bank , a.s.
Vaše dary jsou daňově odpočitatelné. Rádi Vám vystavíme potvrzení pro Váš finanční úřad. Pokud chcete poslat peníze přímo na účet (ne složenkou), pak prosíme o Vaši adresu, abychom Vám mohli vystavit potvrzení pro finanční úřad. Jako variabiliní symbol můžete uvést své rodné číslo. Děkujeme.
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež