katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Kdy a proč ke gynekologovi ?

Dobrý den, prý se dají cysty, mimomenstruační krvácení a nepravidelnosti menstruacního cyklu lécit i jinak než hormonální antikoncepcí. Mohla byste prosím informovat mne i další čtenáre o tom, jak ? Děkuji.
Mívám několikrát do roka výtoky které jsou spojeny "asi" se stresem. Ať už se jedná o zkoušky nebo cokoliv jiného. Chodí pravidelně na prohlídky a vždy mi paní doktorka předepíše Furantoin. Co se dá dělat pro to aby se mi výtoky neopakovaly? Měla bych jít na nějaké vyšetření? Popíšu Vám výtok asi takto: Je bílý hustý a doprovází ho pálení a svědění. Můj stálý partner už byl také jednou přeléčen. Děkuji Vám za odpověď
Hezky den, vždy 3-5 dní před počátkem menstruace mám slabé krvácení (malé špinění). Zajímalo by mě, zda mám počítat menstruaci od prvního dne špinění nebo prvního dne, kdy mi menstruace skutečně propukne naplno i s ohledem na výpočet mých ovulačních dnů.
Paní doktorko, měla bych dotaz co se týče menstruace. Mám jet na dovolenou a menstruace mi vycházi přimo na dny, kdy bych se měla rekreovat u moře. A jelikož neberu antikoncepci tak bych potřebovala nějaky prášek či babský recept jak posunout menstruaci. Ač to možná bude znít neprakticky, tak bych raději nějaký ten ,,babský recept,, abych zbytečně nezatěžovala tělo hormony... Nebo pokud je nějaký prášek, který je možno vyzvednout bez receptu v lékárně.
Asi v 21 letech jsem v důsledku velkých stresů velice zhubla, má i tak dosti nepravidelná menstruace se neobjevila přes půl roku, což mě "přinutilo jít k gynekoložce", ta mě léčila hormonálně (Provera) a pak mi neustále doporučovala horm. antikoncepci, ze vše vyřeší a ještě má mnoho příznivých účinků... ač jsem ji nepotřebovala (jsem věřci, svobodna), brala jsem ji ji asi tri roky (Cilest). Časem, kdyz jsem se občas dočítala, ze nemusí být až tak zdrava a skvělá, jsem si k ní vypěstovala odpor a u pani doktorky si "prosadila" její vysazení. Cely rok jsem mela menstruaci velmi nepravidelnou, třeba až po dvou třech měsících, což mě dost stresovalo. Po Provere, již jsem opět měla brát, jsem se cítila velmi špatně, brnění končetin, silná bolest v prsou, návaly horka v noci (má doktorka říkala, ze je to nesmysl)....po tom všem jsem tedy "ustoupila" a opět raději beru antikoncepci(Novynette). Myslíte, ze je v mém případě opravdu není jiné řešení, než se krmit syntetickými hormony? Nyní je mi 26 let.
Během 1,5 měsíce jsem přibrala v obvodu o 15 cm.Byla jsem na ultrazvuku břicha,kde bylo vše v pořádku. Dostala jsem léky na plynavost, ale nedělaly mi dobře. Vysadila jsem je a po nich jsem i přibrala asi 4kg. Po dohodě s lékařkou chodím na rehabilitaci, prý si myslí, že se mi usazuje tuk na břiše a tím pádem se zvětšuje. Po prohlídce gynekoložky je vše v pořádku. Menstruace bývá s výkyvy po 26 až 32 dnech. Nyní po 14 dnech mě začíná píchat v levé časti podbřišku. Je možné, že se jedná o mimoděložní těhotenství. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěla bych se sa zeptat, jak je možné léčit nadměrné ochlupní (na tváři, hrudníku, břiše...)/, mechanické odstraňování chloupků mi nepomáhá. Existují nějaké léky ?
Musí se chodit na prohlídku v patnácti letech?
Může otěhotnět žena v období klimatéria při nepravidelné menstruaci?
Už téměř od začátku menstruace mám výtoky. Asi víte, že je to trochu nepříjemné. Byla jsem i u gynekoložky, ale ta mi řekla, že po porodu se to všechno spraví. Mě to ale nedá a mám strach, abych nedostala nějaké zanětlivé onemocnění, nebo dokonce rakovinu. Nebo bych mohla byt v budoucnu neplodná. Je mi 22 let, takže tato otázka mi zůstává stále nevyřešená. Moje maminka měla v mládí ten samý problém, takže je to asi dědičné. Prosím poraďte, zda se mám obávat, popřípadě co mám dělat.
Studuji 5.ročník na vysoké škole, ještě jsem neměla styk. Před 2 lety jsem byla na gyn. prohlídce a paní doktorka se na mě dívala s mírným opovržením, nebylo mi to příjemné. Děsím se toho, že budu muset jít na prohlídku při nástupu do práce , když si to představím tak je mi těžko. Jaký mám zaujmout postoj?
Po celou dobu našeho manželství nás provází problémy s mykózou. Střídavě tyto problémy má jeden z nás - žena měla největší problémy v době těhotenství, manžel po užívání antibiotik. Postupně jsme používali řadu přípravků. Je nějaká šance na úplné vyléčení?
Prosím o vysvětlení pojmu: keratinizace čípku
Pan doktor mi řekl, že mám cysty na vaječníku.Protože tomu moc nerozumím, nevím, co to pro mě znamená a doktor mě dost vyděsil. Co se s tím dá dělat? Musím na operaci? Předem děkuji
V poslední době mívám bolesti, někdy i křeče v podbřišku, ke gynekologovi ale jít nechci
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež