katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Informace, články, zájímavosti

Dospívání

Období dospívání je vždy náročné – pro rodiče i pro samotného dospívajícího. Zvláště v dnešní době, kdy jsou stále více slyšet hlasy, které propagují antikoncepci, potraty, volnost v sexu, se těžko rodiče orientují, jak se svými dětmi o tak citlivých otázkách hovořit. Proto v Centu naděje a pomoci jsou pořádány jednak podpůrné programy pro rodiče- „Sexualita a jak o ní hovořit“, „Jak přežít pubertu svých dětí“, „ Když dcera dospívá“. T o jsou programy pro rodiče, učitele, vychovatele.
Věnujeme se ale i samotným dospívajícím. Již se stalo tradicí, že každé léto o prázdninách pořádáme týdenní program, který podporuje zdravý tělesný i duševní rozvoj dospívajících. A tak pokud máte doma dceru, neteř, vnučku, sestru ve věku od 12 do 18let a hledáte pro ni smysluplný program na týden v červenci, právě takový kurz Být sama sebou toto splňuje.
Kurz je určen pro dívky, které chtějí lépe poznat sama sebe a zdokonalit svoji osobnost. Dotýkáme se citlivých otázek dospívání s úctou, dáváme možnost dívkám se svěřit a nalézat ne jen nové zážitky, ale i informace, které jim mohou pomáhat dále žít v souladu s morálním učením katolické církve. Více na http://cenap.cz/wks-byt-sama-sebou.phpZpět na články
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež