katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Láska, vztahy, sexualita

Otázka:
Mám přítelkyni,kterou velice miluji.Máme však problém s kterým nám zatím nikdo nedokázal poradit. Přítelkyně nemá chuť na sex.Občas se sexu věnujem,ale je to jen na mou žádost a kvůli mě.Z její strany je ten zájem zhruba jednou, maximálně dvakrát za měsíc.Možná bych měl říci,že mě je 25 a jí 37

Odpověď:
     I když to není vůbec jednoduché takhle písemnou formou odpovědět, pokusím se alespoň trošku pomoci k řešení Vaší situace.
     Myslím si , že je potřeba si ujasnit mezi Vámi dvěma celkově Váš partnerský vztah. Sex je součástí lásky, ale až opravdové lásky, vztahu, který je vyjádřený oboustranným přijetím, úctou. Navíc pro ženu, i když si to třeba nechce přiznat nahlas, představuje pohlavní styk hodně zavazující záležitost. Píšete, že přítelkyně má 37 let. Je vdaná nebo rozvedená? V obojím případě může být takovéto „potvrzení“ Vašeho vztahu, zvlášť pokud vztah nesměřuje k manželství, rozporuplnou záležitostí.
     Pak se nabízí další otázka – nemá špatné zkušenosti z předchozího vztahu ( eventuelně vztahů), stejně tak otázka spíše zdravotnická – nepociťuje bolest při pohlavním styku, nemá strach z možného početí dítěte? Na tyto otázky je potřeba hledat odpovědi.


  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež