katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Adventní koncert ESPÉ

Kdy: 1.12.2018
Dieceze:
Popis: Adventní koncert ESPÉ

V sobotu 1. prosince 2018 zahájíme adventní čas koncertem světoznámé křesťanské kapely ESPÉ. Společný večer chval proběhne v Ostravském Kristově kostele.
Přijď i Ty zažít jedinečný večer chval pod vedením jedné z nejznámějších kapel současné křesťanské hudební scény. Můžeš přitom omrknout projekt TheRivers (koncert pořádáme) a nechat se povzbudit k šíření Kristova evangelia.

Špičková worshipová skupina ESPÉ (www.espe.sk) je aktuálně na výsluní křesťanských hitparád a má rozhodně co nabídnout. Zkušenosti formátu GODZONE nám spolu s výkladem Slova a jejich osobním svědectvím jistě rádi předají. Pro křesťana skvělá příležitost chválit spolu s ostatními našeho Pána a zároveň pozvat i nevěřící přátelé, kteří tam uslyší evangelium a doví se o Kristově milosti.

Pravý význam vánoc – tak zní moto celého večera. Chceme proto všechny příchozí povzbudit a vyburcovat k tomu, ať každý sdílíme ve svém okolí, proč vánoce slavíme. Abychom předávali zprávu o Kristu a jeho narození dál. Rádi Tě v tom povzbudíme slovem a pokud to zní jako výzva, bude k dispozici i služba společných přímluvných modliteb. Takto vyzbrojeni společným okamžikem chval a uctívání a především mocí Ducha Svatého chceme nechat Pána působit v našich životech po celý adventní čas.

Přijď si poslechnout dobrou muziku, chválit Boha, potkat se s dalšími křesťany, poznat spoustu nových lidí a nechat se přitom povzbudit k dobře využitému adventu.
To vše snadno dostupné v centru Ostravy za cenu 190 Korun.

Najdi si více informací o celém večeru na www.TheRivers.cz/adventni-espe.
Pořiď si lístek online nebo ve vybraných sborech/farnostech a pozvi též rodinu
i přátele.

Uvidíme se v první řadě!

Srdečně zve TheRivers ve spolupráci se sborem SCEAV v Ostravě.


Informace:
WWW: http://www.TheRivers.cz/adventni-espe
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež