katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Seminář půstu modlitby a ticha

Kdy: 17.8.2019
Dieceze:
Popis: Vyhlašujeme další termín oblíbeného semináře půstu, modlitby a ticha pro české poutníky
Tentokrát se budou tyto "duchovní hody" ojediněle konat v prázdninovém měsíci srpnu jako příprava na oslavy Panny Marie Královny
Termín poutě
Od soboty 17. 8. do soboty 24. 8. 2019, tedy osmidenní pouť

Cena: 2750 Kč za dopravu
ubytování v Penzionu Panna Maria 2 noci, tedy 22 €, kde se můžete rozhodnout pro vařené obědy po 8 € nebo si vařit samostatně.
Vlastní postní seminář se bude konat od 19. do 22. 8. v exercičním domě "Domus Pacis", poplatek za ubytování, přednášky, tlumočení a postní stravu bude 50 €.
Program semináře
Přednášky - Dopoledne i odpoledne přichází mezi účastníky Semináře medžugorský františkán, který je za seminář odpovědný a má asi hodinovou přednášku na téma semináře půstu, modlitby a ticha.
Modlitby - Chodíme na modlitbu do přírody i na pravidelný večerní modlitební program do kostela. Ve dne i v noci příležitost k eucharistické adoraci přímo v kapli exercičního domu, kde máme též společnou ranní i večerní modlitbu před Nejsvětější svátostí.
Jídlo na Semináři půstu - chlebová hostina provázená hudbou
Co říci více. Dny mimo program semináře půstu, modlitby a ticha se seznámíme s děním v Medžugorji, s historí isoučasnotí tohoto světoznámého poutního místa i se vědky, kteří se obrátili díkymedžugorským zjevením, vyslechneme si i svědectví v komunitě bývalých naromanů Cenacolu.
Nabídka hlubokých duchovních zážitků...
-------------------------------------------------
I V PŘÍPADĚ, ŽE SE ROZHODUJETE DOPRAVIT DO MEDŽUGORJE NA TENTO SEMINÁŘ SAMOSTATNĚ, JE POTŘEBA SE PŘIHLÁSIT PŘEDEM, PROTOŽE KAPACITA EXERCIČNÍHO DOMU JE OMEZENÁ.
😮1
Tak se, prosím, snažte ať se uskuteční. A ať se naplní autobus. Kéž Panna Maria požehná na všech stranách.
Pokud máte zájem o tento seminář, přihlašte se prosím prostřednictvým tohoto e-mailu dasaa3@centrum.cz. Děkuji těším se na Váš zájem Antonová

Informace: dasaa3@centrum.cz
WWW: http://
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež