katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Zobrazení aktuality

Adventní zájezd do Drážďan s návštěvou poutního místa Jiřetín pod Jedlovou a koupáním v termálech Bad Schandau

Kdy: 8.12.2018
Dieceze:
Popis: Prožijte kouzlo adventu v malebných Lužických horách, na známém poutním místě Jiřetín pod Jedlovou a ve vyzdobených Drážďanech, které nabízejí nejstarší adventní trhy v Německu. Během zájezdu budete mít navíc možnost odpočinku v termálech Bad Schandau. Zájezd se koná v termínu 8. - 9. 12. 2018. Jedeme z několika míst ČR, bez nočních přejezdů. Pojeďte s námi!

Termín: 8. - 9. 12. 2018

Cena: 2.590,- Kč

Do 15. 11. 2018 navíc obdržíte slevu 100,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 1x ubytování s polopenzí (výborná domácí strava) v poutním domě v areálu kláštera Kongregace Dcer Božské Lásky - dvou a třílůžkové pokoje a apartmány (společné sociální zařízení), výlet do Toskana Therme v Bad Schandau, průvodce, duchovní doprovod

V ceně není zahrnuto: komplexní cestovní pojištění 110,- Kč/osoba, vstupy

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Brna, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Hradce Králové do Jiřetína pod Jedlovou, známého poutního místa ležícího v malebné přírodě Lužických hor. Ubytování v areálu kláštera kongregace Dcer Božské Lásky. V areálu poutního místa je unikátní křížová cesta a kaple sv. Kříže. Náboženský program, osobní modlitby, procházka v nádherné přírodě, možnost výletu do oblíbených termálních lázní Toskana Therme v Bad Schandau v Německu. Večeře, osobní volno.

2. den: Po snídani odjezd do Drážďan v Německu (9 hodin přestávka). Během adventu se po celém městě konají vánoční trhy. Pravděpodobně nejznámější jsou na tzv. vánoční míli, která vede od hlavního nádraží podél ulice Prager Straße k náměstí Altmarkt.. Účast na nedělní dopolední mši v katedrále Nejsvětější Trojice (v 10:30). Prohlídka historického centra, fakultativně možnost návštěvy Zwingeru. Uvidíte unikátní „Winterlights Drážďan“ - 15 metrů vysoký vánoční strom a efektní blesk; vedle tribuny najdete kulinářské speciality z jednotlivých regionů celého Německa. Objevíte také dům Santa Clause, který vykouzlí sváteční atmosféru pro děti i dospělé. Osobní volno, v podvečer odjezd po stejné trase do ČR.

Kontakt a přihlášky: CA PoutníZájezdy.CZ, telefon: 731 604 770, e-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz, www.poutnizajezdy.cz
Informace: telefon: 731 604 770, e-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz
WWW: http://www.poutnizajezdy.cz
  

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež